O nas

Lawendowy Dom - miejsce stworzone z myślą o osobach starszych, zapewnieniu im spokojnej, bezpiecznej i szczęśliwej starości. Kwiat Lawendy ceniony od starożytności za swój niepowtarzalny aromat oraz wspaniałe właściwości lecznicze symbolizuje spokój, harmonię i ukojenie. Nieprzypadkowo nazwaliśmy tak nasz obiekt i dołożymy wszelkich starań, aby nasi Pensjonariusze tak go właśnie postrzegali. Jesteśmy rodzinną firmą i chcemy żeby nasz pensjonat posiadał rodzinny charakter, aby każdy mieszkaniec Lawendowego Dom czuł się jak u siebie.

Pensjonat:

Trzy kondygnacyjny budynek wraz z zapleczem gastronomicznym. Pozbawiony barier architektonicznych, wyposażony w windę i przystosowany do potrzeb ludzi ograniczonych ruchowo. W pensjonacie znajduje się wszystko co potrzebne do zapewnienia kompleksowej usługi m.in.: gabinet lekarski, sala rehabilitacyjna, gabinet hydromasażu, pralnia, przestronna jadalnia, zadaszony taras.

Lawendowy Dom powstał na pięknie położonej, widokowej działce w spokojnej dzielnicy Bielska. Sam budynek oddalony jest o kilkaset metrów od innych zabudowań co zapewni naszym Pensjonariuszom intymność i spokój. Starodrzew oraz piękny widok na panoramę Beskidów będzie sprzyjał wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Pokoje:

Do dyspozycji naszych mieszkańców oddajemy funkcjonalnie urządzone, komfortowe pokoje 1 i 2 osobowe, wyposażone w instalację przywoławczą, telewizor, bezprzewodowy Internet. Każdy z pokoi posiada balkon oraz łazienkę przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Opieka:

Opiekę nad naszymi Seniorami będzie sprawował zespół wykwalifikowanych opiekunów oraz pielęgniarek 24 godziny na dobę. Personel będzie służył pomocą w codziennych czynnościach jak i realizował zalecenia lekarza (podawanie leków, zmiana opatrunków, zastrzyki). Opieka lekarska będzie świadczona w ramach NFZ (wizyty lekarza). Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego z Pensjonariuszy.

Działamy za zezwoleniem Wojewody Śląskiego nr: PSII.9420.1.11.2014